تور ارزان داخلی و خارجی


تور ارزان به توری گفته می شود که از لحاظ هزینه پایین باشد و از لحاظ کیفیت بالا .

بعضی اوقات مسافرین درخواست تور های ارزان قیمت دارند که از لحاظ تاریخ گرفتن تور ارزان قیمت  مقدور نمی باشد.

تمامی کشورها تاریخی را برای تعطیلی مدارس و دانشگاه ها دارند که در این تاریخها به دلیل افزایش تعداد مسافرت ها ، هتل ها قیمتهای خود را افزایش داده و به اصطلاح آژانسها sucharge دریافت می کنند .  مانند هتل ها در ایران در تاریخ ها ی عید و تابستان .

اگر شما بخواهید تور ارزان قیمت داشته باشید بایستی تاریخ تعطیلات و تاریخ نمایشگاه های موجود در کشور مقصد را بدانید . به عنوان مثال در بالی ماه های جولای تا آگوست تمامی هتل ها Sucharge دریافت می کنند و یا در ماه مارچ هر سال در لنکاوی به دلیل وجود مسابقات رالی همه هتل ها قیمتها را افزایش می دهند . در شهر های گوانجو و شانگهای چین هر ساله نمایشگاه های متعددی دایر می شود که در این تاریخها با افزایش نرخ در هتل ها مواجه می شویم . در دبی نمایشگاه پزشکی (عرب هلث) ، غذا و دارو ، جواهرات ، لوازم الکتریکی ، پوشاک و … دایر می شود و قائدتاً در تاریخ نمایشگاه تور دبی افزایش نرخ دارد . در استانبول ترکیه نمایشگاه پارچه ، پوشاک ، نورپردازی و … وجود دارد .

تور های ارزان قابل ارائه :

تور ارزان بالی

تور ارزان مالزی

تور ارزان جاکارتا

تور ارزان سنگاپور

تور ارزان کوالالامپور

تور ارزان پنانگ

تور ارزان لنکاوی

تور ارزان صباح

تور ارزان بانکوک

تور ارزان پاتایا

تور ارزان بانکوک

تور ارزان پوکت

تور ارزان ساموئی

تور ارزان تایلند

تور ارزان اندونزی

تور ارزان کامبوج

تور ارزان سیشل

تور ارزان ویتنام

تور ارزان هوشیمینه

تور ارزان هانوی

تور ارزان هند

تور ارزان دبی

تور ارزان امارات

تور ارزان ترکیه

تور ارزان استانبول

تور ارزان داخلی

تور ارزان خارجی

تور ارزان آنتالیا

تور ارزان آلانیا

تور ارزان مارماریس

تور ارزان ازمیر

تور ارزان بدروم

تور ارزان قبرس شمالی

تور ارزان گیرنه

تور ارزان ارجان

تور ارزان ایروان

تور ارزان ارمنستان

تور ارزان چین

تور ارزان پکن

تور ارزان گوانجو

تور ارزان شنزن

تور ارزان هانگزو

تور ارزان شانگهای

تور ارزان مالدیو

تور ارزان ماله

تور ارزان قشم

تور ارزان کیش

تور ارزان مشهد

توری ارزان است که با کمترین قیمت بهترین خدمات و امکانات را داشته باشد . بعضی از کارگزارها برای کاهش قیمت ، خدمات را کم می کنند . به عنوان مثال از گشت های موجود در پکیج کاسته و یا ترانسفر هتل ( گروهی ) حذف می نمایند و یا … که در این صورت تور از گران هم گرانتر می شود . در زمان عقد قرار داد بایستی به این نکات توجه داشته باشید که متضرر نشوید .

در بعضی از فصول سال هتل ها به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد مسافر و برای کسب درآمد برای تامین هزینه ها ، اقدام به واگذاری هتل با قیمت پایین تر از بورد هتل به آژانسهای مسافرتی می نمایند . تاریخ ها جهت استفاده محدود می باشد . به عنوان مثال در ماه مبارک رمضان هتل های دبی با قیمت پائین تری قابل رزرو می باشند و یا در ماه اکتبر در بالی به دلیل وجود بارش فراوان باران هتل ها آفر دارند . اگر به دنبال تور ارزان هستید با ما در تماس باشید .